Arama sonuçlarınız

Hakkımızda

Öğrenci Yurtları, Apartlar, Öğrenci Evleri, vb. yerleri, Üniversite Yerleşkeleri çevresinde istenen yarıçap uzaklıkta Harita üzerinde çok kolay ara bul listele.

Ana Sayfa ilk açıldığında, sistemde hızlı gösterim sağlamak için “Burdur” ili içindeki bazı yurtlar seçili olarak gelmektedir.

Mobil cihazlarda Arama Filtreleme Seçenekleri harita altında görüntülenir.

SEÇİM YAPMADAN TÜM İLANLAR GÖRÜNTÜLENMEZ.    Yurt arama ile ilgili açıklama için ogrenciozel blog sayfasındaki videoyu izleyebilirsiniz.

Türkiye’de öğrencilerin barınma yerleri ve üniversite yerleşkeleri ile ilgili konularda öğrenciözel.com size kolaylık sağlar. Öğrenci Yurtları (Özel/ Devlet/ Vakıf), öğrenci evleri, apartlar, öğrenciye kiralık emlaklar, projeler, yükseköğretim kurumları, ortaeğitim kurumları, Öğrencileri ilgilendiren barınma ile ilgili tüm hizmet sektörünün ücretsiz ilanlarına ulaşma, Öğrenciye Özel ilanlarla ve özel yurt ilanlarıyla kolay yer bulmalarını sağlama, benzersiz coğrafi konum haritalama ve benzeri tüm kolaylıklar mevcuttur. Aradığınızı saniyeler içinde bulmanızı sağlar.

Mevcut tüm ilanlar öğrenciözel.com tarafından girilmiş/girilmekte olup ücretsiz olarak yayınlanmakta ve güncellenmektedir.

Sisteme yüklenen ilan bilgileri, internette, sosyal medyada ve benzeri platformlarda, ilgili kurum ve kuruluşlarca yayınlanmış kendi yayın organlarından elde edilmiş olup, ilan üzerinde; ilanla ilgili bilgi alabileceğiniz, varsa ilgili kurum ve kuruluşun kendi web sayfası linkine ve harita üzerinde konum/adres bilgilerine yer verilmiştir. Web sayfası mevcut olmayan kurum veya kuruluşun iletişim telefonlarına yer verilmiştir.

Detaylı bilgi için blog sayfasındaki: “Neden ogrenciozel web sayfasını yaptım” yazısını okuyabilirsiniz.

Marka Tescil Belgesi

İlanları Karşılaştır